Mēs esam lauksaimnieku un pārtikas ražotāju grupa.

Tīkls “ InCampagna” (Inkampanja) ir projekts, kas apvieno lauksaimniekus, pārtikas ražotājus un mūsu kompānijas pārstāvjus ārzemēs. Visas iesaistītās puses rīkojas saskaņā ar mūsu kompānijas politikas principiem: ētiskumu, atklātību un godīgumu. Cieņa pret cilvēka dzīvību un apkārtējo vidi ir mūsu pamatvērtības. Mēs aicinām lauksaimniecības, kas īpaši rūpējas par savu produktu kvalitāti un darba ētiku, pievienoties mūsu projektam.

Mūsu darbs balstās atklātībā, kas ir kolektīvas sadarbības atslēga, lai nekaitētu atsevišķām individuālām saimniecībām. Tieši tāpēc mūsu tīklam ir savs nosaukums un logo, kurš simbolizē sadarbību un mūsu piedāvātos pakalpojumus. Neskatoties uz to, visiem mūsu produktiem ir individuālas ražotāju zīmes, kuras ietver informāciju par pārtikas produktu kvalitāti un garšu.

Mūsu tīkla uzņēmējdarbību regulē vadības komiteja. Tīkla galvenais uzdevums ir veicināt preču pārdošanu internetā un informēt ražotājus par preču pasūtījumiem un no noliktavas veikto piegāžu termiņiem. Vadības komiteja arī veicina informācijas un pieredzes izplatīšanu par pārtiku un apkārtējo vidi, izmantojot dažādus plašsaziņas līdekļus un emuārus. Mūsu tīkls nodrošina mūsu klientu tirdzniecības vajadzības, preču iepakošanu, transportēšanu un nepieciešamo nodokļu dokumentācijas sagatavošanu, tādējādi radot tiešu saikni starp patērētāju un lauksaimniecības preču ražotājiem. Mēs personīgi sekojam līdzi savu produktu kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu to garantiju un uzturētu mūsu grupas reputāciju.

Mūsu darbinieki

vadītāju padome

Marko Karnemola
Džuzepe Pizano
Andrea Valenciani

administrācija

Marko Belomo
Nensi Karuzo
Sebi Fikara

noliktavas pārziņi

Aleksandro di Leo,
Mario, Marko, Frančesko,
Maurizio, Eudženio, Anka Agata

kvalitātes kontrole

Serdžio Facio
Marko Belomo

ideju ģenerators

Klaudio Valenciani

starptautiskās attiecības

Justina Podlaska
Jan Tiis
Artjoms Pančenko